Intranet Nolimit

 

Śledź przesyłkę

Komplexné služby

Komplexné služby

Ponúkame komplexné skladové služby vrátane niekoľkých služieb týkajúcich sa obratu tovaru a expedovania tovaru na ďalšie rozdelenie:

  • nakladanie tovaru
  • skladovanie tovaru
  • balenie tovaru
  • príprava tovarov na expedovanie 

 

Operácie nakladania tovarov

Služby ako príjem tovaru, prekládka, cross-dokocking - sú príklady nakladacích operácií, ktoré pre našich klientov vykonávame pravidelne. Bez ohľadu na stupeň zložitosti sme schopní poskytnúť akémukoľvek podniku služby rýchleho a efektívneho presmerovania dodávok z jedného miesta na druhé.

Skladovanie tovaru

Sklady No Limit sú postavené použitím technológie triedy A, preto môžeme našim partnerom zaručiť bezpečné skladovanie tovaru. Naše hlavné skladové zariadenie v meste Pruszków, ktoré má celkovú úžitkovú plochu 30 000 m², je jednou z najmodernejších budov tohto typu v Poľsku.

V rámci skladových služieb ponúkame: skladovanie tovaru s maloobchodným prístupom a tradičné skladovanie na paletách a v kartónoch vo vysokom systéme regálov a využívame najmodernejšie infraštruktúry a systém WMS, ktoré nám umožňujú optimálne spravovať skladový priestor.

V našich skladoch skladujeme takmer 60 000 tovarov rôzneho druhu  Balenie tovaru

Maloobchodné vyzdvihnutie tovaru je súčasťou skladovej logistiky, v ktorej je No Limit odborníkom

už roky. Vyzdvihnutie a balenie objednávok klientov je pre klientov dôležitou otázkou, čo vyžaduje vysokú kvalitu a rozsiahlu flexibilitu objemu.

V roku 2013 sme v našom logistickom stredisku v Pruszkove obdržali viac ako 17 miliónov kusov tovaru a očakávame, že toto číslo sa v nasledujúcich rokoch zvýši - z iných dôvodov, kvôli spusteniu nášho nového nástroja triedenia PUT Sorter v minulom roku, vďaka čomu narástla naša kapacita na spracovanie denných objednávok.

Vo fáze balenia tovaru poskytujeme širokú škálu dodatočných služieb, ako je označovanie, dimenzovanie, žíhanie alebo opätovné nadobúdanie hodnoty tovaru.

Príprava tovarov na ďalšie expedovanie

Správne označovanie, expedovanie a odosielanie na ďalšiu distribúciu sú poslednou fázou prevádzky logistického procesu v sklade.

Doručenie až ku dverám klienta kdekoľvek v Poľsku realizujeme vlastným vozovým parkom, ale pravidelne spolupracujeme aj s kuriérskymi poštovými spoločnosťami.

Sme integrovanou spoločnosťou a spolupracujeme s hlavnými dodávateľmi v Poľku.